Pidä sinäkin turpas ja tämä palsta kiinni jos ei koskaan ole mitään positiivista sanottavaa tai kirjoitettavaa. Myrkyn levittäjä.
Sitä tikulla silmään joka vanhoja muistelee
miehelle---
5
332
Vastaukset
Samaa mieltä kuin aloittaja. 👍 Jos ei ole toisesta mitään hyvää sanottavaa on parempi olla hiljaa.
Mukavaa iltaa aloittajalle.- provonväsäsit
Ainoa negailija taidat olla sinä.
- sdrgtyuj
No miksi sitten revitte ikuisesti haavoja uudestaan auki? Täytyy oikein tv sarjoja tehdä ym.jotta varmasti tappaisi itsensä. Olisi hyvä tietää että mitä pahaa olen oikein tehnyt että ikuisesti helvetissä?
- Tvseiskaplustietokoneelt
Soitan bassoa kattokaa.
- Muuthelvettiin
Muut voidaan erottaa seurakunnasta koska ne on helvetistä minä mies vaan pääsen taivaaseen itse ylhäinen täydellisyys. Olen paras ja mulla on kaikki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",315222Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1412444- 1432141
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee541947Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171810"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571327Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1741132Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää72978Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.313889Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa172820