Osoite rivin vieressä on hakuikkuna ja en löytänyt asetusta mistä sen saisi takaisin näkyviin. Ctrl t avaa uuden välilehden ja siinä on hakurivi. Käyhän se noinkin. En viitsisi poistaa kaikkia asetuksia - menisi myös talletetut salasanat. Käytössä Ubuntu 16-04 lts jos sillä jotain merkitystä.
Firefoxin hakuikkuna katosi
10
324
Vastaukset
- hakeevaaneilöydä
-Asetukset
-Muokkaa
Sieltä pistät sen takaisin etkä enää vastaisuudessa poista.- Selainogelma
Sain valikkorivin näkymään. Sieltä valitsin Muokkaa. Sitten alhaalta asetukset.. Ei vaan keksi millä täpällä se google ikkuna avautuisi.
- Selainogelma
Nyt keksin. Se neliö oikealla ja sieltä muokkaa. Palautin oletusasetukset.
- tuatonoin
Selainogelma kirjoitti:
Sain valikkorivin näkymään. Sieltä valitsin Muokkaa. Sitten alhaalta asetukset.. Ei vaan keksi millä täpällä se google ikkuna avautuisi.
Mikä on google ikkuna?
Laita kuvakaappaus jos se kertois tarkemmin. - eiosaaosaaosaa
Selainogelma kirjoitti:
Nyt keksin. Se neliö oikealla ja sieltä muokkaa. Palautin oletusasetukset.
Missä tuollainen neliö löytyy Firefox 54:ssä?
- potosopperi
eiosaaosaaosaa kirjoitti:
Missä tuollainen neliö löytyy Firefox 54:ssä?
Taitaa olla molemmissa samassa paikassa.
- vatipääkköönen
potosopperi kirjoitti:
Taitaa olla molemmissa samassa paikassa.
Siis oikeassa ja vasemmassa reunassa minulla ei ole miytään neliöitä eikä kolmioitakaan. Kuutioista puhumattakaan.View/Full scfeen?
Poista koko Ubuntu!
- poistoon.moinen.heti
Hullulla on halvat huvit
Vanha suomalainen sanonta joka sopii kakaranpaskiaiseenkin. - poista-itsesi
Poista sinä itsesi täältä trollaamasta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578960IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116227Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661340Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61291- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78949Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676