Asun yksin oma kotitalossa. Aina toisinaan tarvitsen talon miespalvelua. Saako nainen täällä Jyväskylässä talon miespalvelua?
NAINEN MAALTA KYSYY
yks.nainen.maalta
16628
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kysy kankitieltä siellä on poikia pilvin pimein valmiina pientä korvausta vastaan
Aina voin auttaa, pientä palvelusta vastaan...
Minulla on jakovälisäni vain pieni riippuva haiseva katkarapu
Meitä on täällä Kuokkalassa kaksi kundia ja me voitaisiin antaa sulle miespalvelua edestäpäin ja takaapäin. Ja vaikka molemmat yhtä aikaa, jos sun tekee sellaista mieli.
Eikös googlaamalla löydy talkkari-palveluja, niitähän on kaikenlaista mökkitalkkari-firmaa. Kätevä talkkari auttaa varmaan asiassa kuin asiassa.
Ei talon miespalveluissa tarvita mitään kätevyyttä, ei niitä miespalveluita kåsin hoideta! Siinä että puutteessa oleva nainen saa miespalvelua, siinä tarvitaan peniksen lumovoimaa, joka kiehtoo vaginan sulosointuisuuteen.
Itse olen työskennellyt koko aikuisikäni Ystävyysseurojen palveluksessa ja olen oppinut siinä ammatissa tuntemaan , mitä kiimaiset naiset tarvitsevat. Hyvin mielelläni tulen antamaan kysyjälle talon miespalvelua.
Asun kantakaupungissa lähellä Harjua.
Nuilla kirjoitusvirheillä ei ole muu kyseessä kuin perushomo.
Epäselväksi jäi tarkoittaako aloittaja talon miestä vai talonmiestä?
Tarkoitti talon miestä. Epäilen että kyseessä trolli, kukaan järkevä ei edes tuollaisia täällä suoli24:llä kysele paitsi tämä eräs kaappihomppeli "cccggttyy" voi kyselläkin on niin tyhmä.
Kyseessä on trolli Itä-Uudeltamaalta, tunnettu luki-häiriöstään.
Asun Pupuhuhdassa ja HYVIN mielelläni annan muijille talon miespalveluita. Tottumusta ja rutiiinia on, ja on myös palautetta. Palaute on AINA ollut myönteistä, kaikki muijat ovat olleet tyytyväisiä, voin siis antaa tyydytystakuun.
Oikein hyvä että osaat lajitella roskia ja biojätettä. Ei tarvitse naisten sellaista tehdä.
Perhana! Täytyyhän sitä naisen saada talon miespalvelua! Mikäs se semmonen talo on, jossa ei ole edes miespalvelua. Meillä on täällä semmoinen mukava kaveriporukka, pelataan sählyä ja käydään talkoissa, niin että voitais talkoilla hoitaa ne sun kaipaamat miespalvelut. Meillä on kova kunto, jaksetaan joka äijä monta laakia.
Hahaa päivän paras vitsi hupiukko pellet luulee liikoja itsestään
Ei me luulla, kokemus se on joka puhuu mutta ei mekään aivan kaikkia huolita, joku tolkku se olla pitää, mieluummin hoidamme hommat ilman siwan muovikassia päässä ja pyykkipoika nenässä.
Merikadettien Jyväskylän osasto hoitaa mielellään talon mieshommat. Olemme kovakuntoisia ja rakastamme aloittajaa hyvin rakastettavalla tavalla.