Vaaliliittoa pukkaa

Tulihan se liitto sieltä, kepu ja sitoumattomat änkyrät käsikynkässä kuten jo ennen vaaleja.
4264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Että mitä?? Mikä liitto?

Äänestä

onko sulle mikään hyvä? kannattaisiko hieman tarkastella omaa ajattelua kun joka puolella kaikki muut tekee väärin ja ovat liittoutuneita
miksi et itse asetu ehdolle ja mene hoitamaan asioita kenenkään kanssa samaa mieltä olematta, vai eikö sinua valittu?

Äänestä

Millähän tavalla se liitto ilmeni?
Taisi kuitenkin käydä niin että Kokoomuksen ja Sdp :n liitto neuvotteli kepun kanssa ja sitoutumattomat ja persut jäivät sopimuksen ulkopuolelle.

Äänestä

Taitaa avaaja olla änkyrä ite

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Liittoapukkaa kirjoitti:

Tulihan se liitto sieltä, kepu ja sitoumattomat änkyrät käsikynkässä kuten jo ennen vaaleja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu