Ajatuksia tästä yöstä

Olen vähän ujo. Tällaisissa, erilaisissa tilanteissa. Olet ihana.
2258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei tämä mulle ole. Olen itsekkin ujo. Toivon että tämä ei kaataisi tätä minun juttuani mutta pahasti näyttää siltä että se on kaatunut jo :/

Äänestä
  • Viesti meni komealle ja oikein mukavalle miehelle. Tarvitsemmekohan vain aikaa. Kaikista hetkistä hänen kanssaan olen nauttinut paljon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minulta kirjoitti:

Olen vähän ujo. Tällaisissa, erilaisissa tilanteissa. Olet ihana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu