Onko emännällä ne päevät kuusta?

vai mistä puristaa?
6208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niin silloinhan se on nuppi vähän kireellä mutta lohduttaudu sillä että se on ohimenevää.

Äänestä

Jos sillä on kivi kengässä?

Äänestä
  • Liian pienet kengät ostanu?

    Äänestä

No onhan mulla mut enk kyl tiiä mitä erikoistan oon ny tehenynnä?

Äänestä
  • Mulkasitko ilkeästi?

    Äänestä

Sädekehä kiristää....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


noinniikkää kirjoitti:

vai mistä puristaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu