Mitkä biisit Dingo soitti Himoksella ja Tahkolla? Oliko encoreita vai kaikki biisit samaan pötköön?
Juhannuskeikkojen biisilistat
6
264
Vastaukset
- Dingoooo
Ei encorea koska aikaa on 60min, joutuivat jättää mm.rio ohoin pois aikataulu syistä Himoksella.
- Dingoooo
Ja piti vielä sanoa että todella hyvä keikka jos ei jopa parempi kuin Porin Kinon keikka. Todella hienoa nähdä Dingo soittamassa isolla lavalla! näitä lisää!
- Venttiville86
Pitääkö nuo setlist.fm-sivuston biisilistat paikkaans? Sen mukaan Rio ohoi on soitettu joka paikassa, mutta Kirjoitan ei missään!!
- dingofanit
Ei kyllä ole soitettu Rio ohoita kuin Tahkolla ja iskelmäfestareilla muilla ei.
- Tuukka1988
Tammerfestillä soittivat sinä ja minä, kirjoitan, lähetyssaarnaaja,elämäni sankari, kulkuri ja kaunotar, perjantai, kunnian kentät, autiotalo, nahkatakkinen tyttö, rio ohoi ja levoton tuhkimo. Olen käsittänyt, että tuo on ollut keikkasetti lähes joka paikassa. Kirjoitan ja Kerjäläisten valtakunta ovat vaihdelleet. Ja hyvin ovat soittaneet!
- dingofaniiiiii
Jep niin soittivat ja hyvin!!!! Tammerfestissä soittivat myös Kerjäläisten valtakunta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 447696
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/704270Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka593829Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu623687- 963516
- 553153
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod582963Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302528IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk2072120- 501640