Onni on kadonnut :(
Onko kukaan nähnyt Onnin banaanikärryä missään parkissa? Olen yrittänyt tiiraille, kun ajelen mutta ei ole näkynyt.
Onko kukaan nähnyt Onnin banaanikärryä missään parkissa? Olen yrittänyt tiiraille, kun ajelen mutta ei ole näkynyt.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ketä kiinnostaa joku typerä Onni.?
Meni varmaan Samin kanssa lataukseen..
Taisit olla itse mukana😂.
Niin just. Ootin Onnilta juhannusviestiä. 2-3viikkoa sitten viimeeksi Onni näkyi. Onneksi ilmotteli itsestään. Luulin jo Onniille käyneen huonosti.
Sillä on taas deadline päällä että kannattaa vakuuttaa ihan itse itsensä kehumalla maasta taivaisiin, ai niin mutta niinhän sinä teetkin
Oon loukkaantunut siitä kun nauroit ni paljon seuraavana päivänä. Se loukkaa
En oo nauranut kellekään
Onni on aina jossain muualla, esim aidan takana...
Onni hukassa? Yrjö takana? Ainahan rajun bileiden jälkeen käy näin! Sitten kun muistosi palaa pätkittäin näet onnisi ja Yrjöt paikallaan.
On palstalla.
Jospa se hukkui juhannuksena? Yhden kirjoittajan mukana voikin mennä merenpohjaan paljon nikkejä ja trolleja, ns. sarjahukkuminen.