Kaks maalia eilen!!! Hienoo, ei ollu arsupelleillä mitään jakoa, sano boifrendi. Oli varmaan oikeessa. Oli aika kivat jälkipelit matsin jälkee. Ajattelin tietysti Crisua. Söpöliini, mikä söpöliini. Ih, hih..
Vastaukset 4
- kkkk
Christiano Ronaldo on ihan vitun perseestä ja samoin ManU! "Voi ei! Hiukset on huonosti, mä en voi pelata!" Kunnon hintti koko jätkä.
- ManU
Cristiano (ilman h:ta) Ronaldon hintteydestä voi olla montaa mieltä, mutta ManU on paras! Siitä kertoo jo sen menestys...
- Raid
C. Ronaldo on mun mielestä ainakin ihan yli arvostettu.. tai no eihän sitä muut arvosta oikeestaan kun teini tytöt :P Katoin tässä taannoin FA Cupin ottelua ManU - Southompton. Kyllähän se teki maalin mutta se menetti niin useesti sen pallon kun se yritti niitä "kikkojaan" eli... eiköhän kaikki ymmärrä. Eikä se oikeestaan muita kikkoja tee kun niitä askelharhautuksia. Jos joku osaa kikata ni se ei ainakaan ole C. Ronaldo. Eiköhän se maailman taitavin pelaaja tule tuolta Brasseista eli Ronaldinho. Muutama vuosi sitte oisin rankannut Zidanen ykköseksi mutta en enää.
- cristiano ronaldo fani 4 ev...
crisu ei oo hinttti!! ei se niitä hiuksiinsa laitteli pelin aikana niinkuin beckham.. mut ei beksi kään oo hintti. se on myös komee... =) (virpi oon samaa mieltä!!)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2271955
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601154- 20985
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125686- 38659
Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤223655Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa201587- 38418
- 50418
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42412