luoja mitä älykääpiöitä on rakenne purussa.puolet viron pellejä ja loput nakkila ja kokemäki akselilta.ei noin tampioita voi olla missään muualla.sais spede hyvän komedian aikaseksi.kun ei vaan kaupunkiin enään..
rakenne purkaa
4
817
Vastaukset
- Rakennankunosaan
Taitavat kaikki Harjavallan rakennusliikkeet olla samanlaisia. Käytetään ulkomaalaisia "ammattilaisia" tai eläkepapparaisia. Ja tuntuu olevan vielä törkeät laskutushinnatkin patalaiskoilla ukoilla.
- Markus_49
Pysyyhän se leka vähemmälläkin järjellä kädessä, riittää kun ei ole alko vieny käden ja pään koordinaatiota sekaisin :). Suosittelen vaikka Mykrää jos jotakin tarvitsee purkaa, näytti koulun purku sujuvan siististi ja huom. en ole siellä töissä.
- asssas
Et niin. Omistat sen tai oot osakkaana. :D
- Markus_49
En omista tai ole osakkaana, silmä vaan kertoi, että koneet oli hyvässä kunnossa ja homma eteni asiallisesti, samaa ei voi sanoa omista kokemuksesta joka paikasta, varsinkaan näistä paikkakuntalaisista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet kyllä upea, mutta myös pelotat minua nainen
Tiedän, että seurassasi viihtyisin hyvin, mutta on myös toinen puoli, jota on vaikea selittää. Se jokin julmuus tai kovu921268Isonen poistettu rippileiriltä
https://www.haapavesi-lehti.fi/artikkeli/isonen-poistettu-haapaveden-seurakunnan-rippileirilta-ihan-ei-mennyt-seurakunna621102Sirja sirviö ehdokkaana kuntavaaleissa?
Mitä mieltä? Ainoa nainen ps ehdokkaana ja puolustaa sivukyliä ja julkista terveydenhuoltoa. Nyt kun ääni täytyy käyttää53976Gallub: Kuulutko harvoihin onnettomiin Suomessa?
Suomi on jälleen valittu maailman onnellisimmaksi maaksi. Mutta onni ei jakaudu Suomessakaan tasaisesti. Oletko sinä j165950Tänään tuli uskoa
Siihen että kyllä me ehkä uskalletaan sanoa toisille nämä tunteet. Ilman molemminpuolista pelkoa valituksesta. Se the to17941Lööppilehdessä oli juttua
Haapaveden kaupunginhallituksen 2 vpj kaupunginvaltuutetusta ihan kuvan kanssa. Oli hyvää vaalimainosta58924Tunnen sinua
Kohtaan niin valtavaa rakkautta ja intohimoa, että sydämeni repeää kohta liitoksistaan. ❤️ En voi myöskään olla ajattele61918Maajussille morsian: Maajussi-Miia etsii taas miestä tv:ssä - Tiukka vaatimus: "Olen kyllästynyt..."
Maajussi-Miia lähti toistamiseen etsimään miestä tv:ssä. Pidetään peukkuja, että “se oikea” löytyy nyt - ja rakkaus kest16893Mitäs persut nyt kun poliisit menee lakkoon?
Jatkaako kok.pers. hallitus yhä kyykytyslinjaa ja palkkojen polkemista? Vai onko hallituksen tarkoistuskin antaa rikolli165888- 64882