Kokemus kokemusten joukossa

Lorenaa

Hieraisin oikein silmiäni, olin kauppareissulla ostanut Iltalehden kahvitteluhetken seuraksi, jossa oli tässä iässä huvittava muistelu miesten eka kerrasta! Muistoja, muistoja, muistoja jutut nuo jotka jokainen on kokenut ja kokee nuoruusmuistoihin ne kuuluvat, niin se ainutkertainen elämän muisto. Nyt olivat miehet tapetilla, tivattiin millainen ja missä oli "se eka hetki kun rakkaus alkoi"

http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/201706302200219483_lz.shtml

Millaisia muistoja itsekullakin on ensirakkauden huumasta niin kuumasta. Olemme jo siinä iässä kun muisti tahtoo pätkiä,. Sen muistan ihan totta kokemus, kokemus joka oli ainutkertainen, mihin ensirakkaus johti tai hävisi?

Muistan kun iltaisin talvella oli rusettiluisteluita, Jännitti kenellä on samanvärinen rusetti joka olisi sen illan kaveri. Hyvin meni luistelut, poika oli niin herrasmiestä poislähtiessä suuteli pensaan takana,sessio olin kun salaman isku. Aito 14v maalaistyttö ei tiennyt seksijutuista tuon taivaallista, luulin jo että suutelemisesta voi tulla raskaaksi!!!!!

4

230

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Voe.ihme

      Muka juttu niiku mulla jäi viistoitavuotaana kortsu jäi nussuun vuotta nuorempaan huh ei ole kuullu perässä, eiitä oo varmoo tuliko raskaaks huh.

    • rakkauttako.muka

      Eka hetki kun rakkaus alkoi, höpertää lorenaaa. Se on kokeilun halua , mitä tekemistä sillä on muka rakkauden kanssa ! tuollaiset teini ikäiset nulikat, joku naapurin leskirouvan kanssa menetti poikuutensa. Sekö on lorenaaalle rakkautta ? Kyllä maalaistytöt tiesi miten tiineeksi tullaan, oli taloissa lehmiä ja muita. lorenaaa puhu nyt ihan täyttä paskaa.

      • Ole moittimatta!. Lorena esitti vain oman nuoruutensa tapahtuman ja sen miten hän tuon koki.


    • kaavoihin-kangistunu

      Tyypillinen heinälato-romanssi, heti eka kerrasta tulin raskaaksi, olihan se järkytys,
      mutta johti avioliittoon joka kesti yli viisikymmentä vuotta
      kunnes kuolema erotti,
      vai erottiko ,
      ei vieläkään tajuu että olisi jotenki vapaa,
      kai vanha ihminen ei koskaan enää ole vapaa uusiin suhteisiin,

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastatko?

      Ala kertomaan se ja heti
      Ikävä
      82
      3223
    2. Mikä haluat olla kaivatullesi?

      1. Kaveri 2. Ystävä 3. Panokaveri 4.puoliso 5 jokin muu
      Ikävä
      92
      2925
    3. Kosiako meinasit?

      Voi sua rakas ❤️
      Ikävä
      53
      2182
    4. Mietin että

      Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin
      Ikävä
      20
      1625
    5. Sytyttikö hallin lapsi vai joku mielipuoli

      Onko tietoa? Toivon jälkimmäistä
      Vimpeli
      19
      1424
    6. Oot ilkee paha noita

      Paha babushka Luulitko etten tienny
      Ikävä
      17
      1411
    7. Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon

      Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..
      Vimpeli
      6
      1409
    8. Tajusin vaan...

      Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein
      Ikävä
      18
      1365
    9. Aaamu on täällä taas!

      Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa
      Ikävä
      13
      1341
    10. Noin ulkonäkö-jutut ei multa

      Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin
      Ikävä
      35
      1295
    Aihe