Marco Bjurström ja "Elina"?

No eipä ois uskonut... mä luulin Marcoa homoksi...
4865
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

luepa koko juttu, niin luulet vieläkin

Äänestä

Marco on (tai ainakin on ollut) Jari Sillanpään kanssa yhdessä! Tämähän on sellasta tietoa et kaikki tietää mut kukaan ei kuiteskaan tiedä... No mutta joka tapaukses näin on. Varmaa tietoa!!!

Äänestä

Ööö..mä veikkaisin kulissi liittoa...mutta voihan ne oikeestikkin seurustella..ja mitäs väliä vaikka marco oiskin homo..jeps..

Äänestä

Hei...eiks sul on muuta mietittävää...hanki nyt jo elämä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ohhoh kirjoitti:

No eipä ois uskonut... mä luulin Marcoa homoksi...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu