Tietääkö kukaan mitään tän vuoden SummerSlamista? Tiiän, se on vasta 20 elokuuta, mutta silti !!! En jaksa venaa...vaik ei siellä vrm ole edes ketään hyviä. Paitsi Hardyt?
Vastaukset 4
- priboy
Joo, ne vetää tänä vuonna ton Yyterin hiekkarannalla. Lipunmyyntilinjat on ihan tukossa, kun jenkit ostaa lippuja ihan simona. Kantsii olla nopee et ehtii nappaa omansa.
- AnalSlamManager
AnalSlam2017 oli tiukkaa settiä! Paitsi pellepainijoilla ei ollu tiukkoja reikiä, kun niitä on jyystetty niin paljon.
- jkfhwejrbgrgb
Haista paska, kun et mistään mitään tiedä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va792024Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661249Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu251072- 1411038
- 93759
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa122740- 45707
- 59665
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63662- 60634