Miten kotikonstein voisi saada citkan takaoven avatuksi, kun ei aukea sisältä eikä ulkoa?
Citikan kuskin puoleisen takaovi lukossa
HYT
2
203
Vastaukset
- Yritystä_peliin
Ota toisen puolen ovesta pahvit irti, ja katso, miten lukko toimii, ja miten sen saa auki sopivalla tiirikalla tiivisteiden välistä. Sitten vain harjoittelemaan toiselta puolelta. PS. Sisäpuoleltakin kannattaa yrittää.
- sittarillakaupoille
no suosittelen saman tien isompaa purkurautaa
ei kun tosissaan voi yrittää saranatappien nostoa jos niihin pääsee käsiksi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 853541
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1871403- 771387
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401070Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051010Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310962- 45887
- 95867
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78855Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835