Hei!
Olisin kiinostunut lähtemään espanjaan vuodeksi rotaryn kautta, joten kertokaa teidän kokemuksia vaihto-opiskelusta espanjassa ja voi myös kertoa Rotarysta jos on kokemuksia.
Espanjaan vaihtoon
espanjaa
2
159
Vastaukset
- OttakaaSelvää
Taitaa olla ainoa järjestö, jota voi edes hitusen harkita. Muihin en luottaisi pätkän vertaa.
Aatteellisena yhdistyksenä ja puhtaasti hyväntekeväisyyspohjalta toimivana mainostaa valheellisesti muutkin järjestöt kuten YFU.... Olipa peijakas onnistunut asiakaskuntansa ohessa kusettamaan vielä verottajaakin! Ai, ai, ai!!!! Onneksi tämäkin vilppi huomattiin ja saatiin oikaistuksi.
Vertailkaapa toimintaa, henkilöstöä ja vaihto-ohjelmien hintoja, niin alkaa totuus paljastua!- espanjaa
Kiitos vastauksesta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614298KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362989Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452332Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?442218- 241873
- 911792
- 281586
- 221529
- 1471367
- 321200