Neuvoa konkareilta, ja pian!!

auttakaapliis

Mies kertoi että seksielämämme ns.haisee.

Antoi mulle jopa suoriutumispisteitä.

Mua ei olla suudeltu kunnolla vuosiin, ja intohimoa hänen puoleltaan en koskaan saa. Mä jos menen lähelle ja yritän pussata niin työntää pois. Mun antama hieronta kyllä aina kelpaa.

Häntä kiinnostaa vain blowjobit. Ja silloinkin sulkee silmänsä tai katsoo pornoa jotta laukeaisi nopeammin. Hänellä on aina kiire. Olenkin huolestunut hänen pornon katsomisen suhteen, tuntuu että hän katsoo liikaa ja vertailee minua pornotähtiin ”sun pitäis osata tehdä noin" jne...
Sanoo kyllä että rakastaa, mutta rakastaako tarpeeksi, jos ei halua tehdä mitään mun kanssa.. Ja kuulemma se on mun vika kun olen ollut pidättyväinen monta vuotta, joka on valetta.

Ehdotellut kolmen kimppaa jo pitkän aikaa, ensin vitsillä, mutta kertoi että oikeasti haluaa nähdä minut toisen naisen kanssa, ensin minä sen toisen naisen kanssa esileikiteltäisiin ja sitten hän tulisi mukaan.

En ole kuulemma koskaan tyydyttänyt häntä kunnolla. Hän ei tykkää esileikistä, joten sitä en saa koskaan.

Aika kurjalta tuntuu saada tietää et oon surkea rakastaja, 8 vuoden ajalta...
Ois ollut ihan kiva saada tietää aikasemmin, nyt on sitten lapsiakin jo.

Life sucks.. Voiko tästä enää pahentua?

Nyt sitten mietin et oonko tosiaan niin huono lover... ja ilkeä kun en sano juuta tai jaata mitä tulee tohon kolmen kimppaan... Olen kyllä huomautellut että sellainen touhu ei kiinnosta..


Mä oon aina uskonut mitä hän sanoo, välillä hän voi olla jopa liian suora sanoissaan.
Uskon että hän jollain tavalla rakastaa vielä mua, mutta ehkä se lempi on vaan hävinnyt jonnekin ja nuoremmat naiset ja porno kiinnostaa vaan häntä enemmän eikä ’oma’ vaimo.

10

323

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • javiela

      Niin ja pitää lisätä että en ole mitenkään ruma vaikka onkin muutama extra kilo mutta pidän silti itsestäni huolta, mutta ikä tuntuu olevan hänelle arka asia, ja hän saa oloni tuntumaan aina vaan vanhemmalta...

      Kenen kanssa jois lasin viiniä.. no yksin taas...

    • Ei.hyvän.tähen

      Eli herra ei ole sitten suvainnut edes pussata sinua 8 vuoteen, esileikeistä on turha haaveillakaan, mutta hierontaa ja suikkaria "saat" antaa (ihan luvan kanssa?) - ja muka sinä olet huono rakastaja?

      Älä turhaan noista ukon hourailuista revi stressiä. Miksipä sinun sille pitäis mieliksi olla, kun eihän sekään sinua edes yritä tyydyttää? Runkatkoon vaan pornoillensa jos ei normaali seksi kiinnosta. Jos hän vaatimalla vaatii sitä kolmen kimppaa, niin vaadi takas, että kolmanneksi pyöräksi tulee toinen mies, jonka miehesi ensin imee seisokkiin ja sinä tuut myöhemmin mukaan.

      Oikeasti voisi kyllä olla kaikkein terveintä, että alkaisitte kumpikin käymään omilla tahoillanne vieraissa. Sinä saisit suukkoja ja hyväilyä ja ehkä miehesikin löytäisi vaikka jonkun kivan lesboparin, jolle pääsisi kolmanneksi pyöräksi, ja jotka tykkäisi lutkuttaa sen kurttamunaa ja kuulla lopuksi tyylipisteet.

    • Koitahan välillä vähän liikkua, niin ehkä saisit nuo extra-kilot pois sieltä vyötäröltä. Sen jälkeen voisit vaikka etsia jonkun oikean miehen, ja saat intohimoa ja kyrpää sen minkä vain tahdot. Voit sen jälkeen sanoa tuolle lusmulle, että så-lång. Itsestään huolta pitäville kyllä aina löytyy ottaja myös meistä vähän paremman luokan miehistä. Ei tarvitse tyytyä b-luokan äijään.

      • ddrrrrrt

        Painu sinä kuppa kyrpä hevon vittuun tuskin olet mikään mr.finland vaan peräkamari poika joka vetelee näppiin


      • ddrrrrrt kirjoitti:

        Painu sinä kuppa kyrpä hevon vittuun tuskin olet mikään mr.finland vaan peräkamari poika joka vetelee näppiin

        No jotku Mr. Finlandit tmv.:t nyt on jotain fruittareita. En onneksi ole mitään sellaista. Onneksi valtaosa miehistä kuuluu ns. alempiin miehiin - sinä hyvänä esimerkkinä. On sitten meille lopuille aika helppoa nämä hommat, vaikkei nyt mikään kiiltokuvapoika olekaan ruskeine ihoineen ja siistine sänkineen. Kiiltokuvapojille tietysti on vielä helpompaa. On olemassa aika paljon myös heistä kiinnostuneita naisia. Kilttimiehet ovat sitten oma aika surullinen kategoriansa.


      • sderrtt

        Ja lopuksi työnnä löylykauha perseeseen


    • 54467

      Ihan oikeesti otat kaiken vastaan tuommoista ilkeYksiä? Nyt itsekunnioitusta kehiin Nainen! Tulee mieleen onko miehesi piilohomo tai onko toinen Nainen? Käyt gynegolilla todistuttamassa ettet sinä haise. Sitten mietit mitä itse neuvoisit itseäsi tekemään. Lopetat miehesi tyydyttämisen niin pitkäksi aikaa , että hän rupeaa tyydyttämään sinua, elikkä Rupeat dominaksi . Alat kohentamaan ulkonäköäsi ja tekemään kaikkea kivaa, jotta itsetuntosi kohenee,sitten jos tämä ei toimi, Rupeat tosissaan miettimään jatkoa. Voi olla, ettei tämän jälkeen kiinnosta koko mies, mutta se riski on otettava.

      • zzddfrt

        Ja lopuksi työnnä löylykauha perseeseen kaappihomo runkkari


    • dffffhf

      Kuulostatte ihan 16-vuotiailta. Jos olet oikeasti aikuinen nainen, niin sinun pitäisi ymmärtää, että sinun miehesi on erittäin surkea tapaus sängyssä.

      • zddderr

        Joten työnnä sille löylykauha perseeseen


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      60
      7512
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2936
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1776
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1649
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1458
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1404
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      131
      1153
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      77
      853
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      52
      745
    Aihe