Siksi et kuule minusta mitään

koska en usko että pääset ikinä exästäsi yli. En vaan jaksa enää. En tiedä kirjoitteletko täällä mutta jos kirjoittelet niin tässä syy.
7428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mä pääsin hänestä kuule ihan heti yli. Se erohan oli nimenomaan helpotus ja minun päätös!!!

Äänestä

Jos olisi minulle, sanoisin, että ei kannata huolestua asiasta. Turha huoli.

Äänestä

Jos ois mulle niin en pääse ku rakastan sitä miestä, ketää muuta en nyt enkä ikinä!!

Äänestä
  • Jotenkin tuntuu että hän ajattelee noin.

    Äänestä

Miten niin en pääse? Luulojasi taas.

Äänestä

Kannattaa tavoitella kohdettaan myös huutamalla tuuleen. Se viesti saattaa tavoittaa kaivattusi.

Äänestä

OOn påässt aikaa sitren :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cncccccccccccc kirjoitti:

koska en usko että pääset ikinä exästäsi yli. En vaan jaksa enää. En tiedä kirjoitteletko täällä mutta jos kirjoittelet niin tässä syy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu