Heippa!
Kiitos vastauksesta jonka sain jo 15.1.
Apua, näkyykö mitään kivaa tiedossa. pystytkö kertomaan tuleeko työkaverin ja minun välillä mitään erikoista tapahtumaan viimeistään viikolla 7. olen tehnyt pieniä järjestelyitä jo tätä viikkoa varten =)
ps. joku oli kirjoittanut myös sinulle samalla nimimerkillä jota minä käytän olen aiemmin käyttänyt nimimerkkiä Toiveikas.
Cherrykirsikalle
1
128
Vastaukset
Hei taas! Kyllä jotain jännää säpinää on ilmassa aistittavissa, johtunee myös lähestyvästä keväästä :) Jotain pientä kivaa on kyllä näköpiirissä, tulet viettämään mukavan iltapäivän / illan työkaverisi seurassa, siltä nyt näyttäisi. Siihen se sitten tuntuisi jäävänkin joksikin aikaa, eli sitten näyttäisi seuraavan muutama kuukausi hiljaiseloa tällä rintamalla, mutta keväämmällä, ehkä toukokuussa, saattaa sitten alkaa taas tapahtua.. tällaiselta näyttäisi nyt tilanne..
Jäitä kuitenkin hattuun omasi ja hänen elämäntilanteensa ollessa mikä on.. mutta nauti toki niistä pienistäkin onnen hippusista joita elämä tuo tullessaan.. Viihtyisää lopputalvea Sinulle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2018674- 655618
- 245217
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni375106Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv384941Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h774839- 624383
- 434047
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on483337- 463018