Miksi Stefan haluaa Martinan eikä Sofiaa?

Miksi Stefan haluaa ajoittaisista riitelyistä huolimatta seurustella Martinan kanssa eikä hänelle kelpaa Sofia? Olisi kiva saada peräkammarin pojilta tähän asiallinen vastaus.
171322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Yrität jo pitää keskustelua käynnissä päiväsi kuluksi.

Äänestä
  • Etkö osaa vastata?

    Äänestä

  • annatullavaanrohkeasti kirjoitti:

    Etkö osaa vastata?

    HÖNÖN aamun-avaukset eivät kiinnosta.

    Äänestä

Kuka niin on sanonut että haluaa,,,, ja missä Pariisin kuvat?

1Äänestä

Kovin pitkää ketjua tästä ei kannata odottaa. Palstalle pahaa oloaan oksentavat pojut eivät ole tottuneet keskustelemaan asiallisesti ilman, että alkaisivat haukkua muita varsinkaan jos eivät osaa vastata siihen mitä kysytään.

Äänestä
  • No voithan sä tytsy tehdä uuden aloituksen.

    Äänestä

  • massapostaaja kirjoitti:

    No voithan sä tytsy tehdä uuden aloituksen.

    Jotain tuon tasoisia "vastauksia" sinulta voi odottaakin. Ei riitä sivistys parempaan.

    Äänestä

Ehkä sofia ei oikeasti huoli stefua.

Äänestä
  • Niin, voihan asia olla noinkin, sofialla saattaa olla arvotkin elämässään.

    Äänestä

Höh!

Martinan omin sanoin:

"Martinan, joka konseptina on kasvanut jo kansainvälisen tason brändiksi.

Kaikki tuntevat Martinan.

Kaikki haluavat Martinan."

Tässä siis syy

Äänestä

On hyvä p.....lu ja osaa antaa sitä.

Äänestä

Peräkammarin poika vastaa.
Oletan, että Stefulla oli onnellinen lapsuus ja suvussa muiden liitot ovat olleet ns. elämänikäisiä. Koska hänellä on nyt lapsi, niin hän yrittää pitää rakoilevan liiton kasassa, mikä on tässä yhtälössä vaikeaa. Hän antaa anteeksi kerta toisensa jälkeen pettämiset ja töppäilyt, toivoen että tämä skandaali oli viimeinen ja kaikki muuttuu paremmaksi, mutta yhä uudestaan huomaa että tässä liitossa mikään ei toimi. Ehkä hän kuuluu niihin miehiin, jotka yrittävät pitää liittoa kasassa kun lapsi on pieni? Rakkaudesta emme siis puhu vaan käytännön järjestelyistä.

Kelpaako tämä vastaus?

Äänestä

marsu kiristää lapsella. uhkaa tuoda muksun julkisuuden riepoteltavaksi. elarilpullan siivellä makeeta elämää.

Äänestä

En ota tähän tapaukseen kantaa, mutta montaa bi-miestä kiihoottaa shemalet...

Äänestä

Onpas peräkammarin pojat olleet hissukseen tästä :D

Äänestä
  • Olemme oksennelleet tälle perverssille suhteelle. Ovatkohan kumipuvuissa?

    Äänestä

Mistä tietää vaikkei haluaisi kumpaakaan,yleensä miehet kestää huonosti draamaa,ja muutahan ei ton tason naisilla ole tarjota,ulkonäkö rapistuu nopeasti ,älynlahjat on olemattomat,ei ammatia ,ei uraa,ei mitään mielenkiintoista tarjota ,vällyjen välissä voi jotain tapahtuakin ,mutta riittääkö se elämänsisällöksi ja sitäpaitsi noita naisia on niin monet polkenu että oksettaa--no tyylinsä kullakin

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jamesman kirjoitti:

Miksi Stefan haluaa ajoittaisista riitelyistä huolimatta seurustella Martinan kanssa eikä hänelle kelpaa Sofia? Olisi kiva saada peräkammarin pojilta tähän asiallinen vastaus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu