Sofian vamppimainen tyrkyttely, typerät viestit ja ankkahuulet saivat Stefanin tajuamaan kuinka fiksu ja kaunis nainen Martina on. Stefan vei Martinan Pariisiin asti, jotta he saisivat keskustella rauhassa suhteestaan ilman , että Sofia tulee tyrkyttämään epätoivoisesti itseään.
Stefu tekee kaikkensa saadakseen Martinan takaisin
ParisLove
61243
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Itseasiassa Steffy sai pakit sofialta. Sofialla tähtäimessään ulkomaat eikä voisi sitoutua nyt mieheen Suomess, ja vielä kun on ex from hell ja lapsi, niin ei sovi Sofian suunnitelmiin. Onneksi löytyi tämä Nora jolla on niin hyvä itsetunto että uskalsi päästää miehen exänsä kanssa Pariisiin ilman mitään kissatappeluita.
Sofia ei voi sitoutua yhteen mieheen, bisnekset hyytyy kun ei voi tehdä tiliä lompsallaan.
Ettei vaan olisi KARMANLAKI.
Toivotaan että Sofia julkaisee viestit vielä niin nähdään mitä oikein Stefan valehteli taas Martinalle. Sofia oli järkevä kun ei alkanut tappelemaan mimmin kanssa
Eiköhän se ollut niinpäin, että Sofia antoi Stefanille pakit. Ja sekös Martinaa sapetti vielä enemmän. Martinalla hajos koko pää. Noin huonolla psyykkeellä varustettu ihminen kuin Martina on, niin pitäisi pysyä neljän seinän sisällä.
Sofia on syytön siihen, jos Stefan on hänestä kiinnostunut.
Neljän seinän sisällä makoilu on teidän peräkammarin poikien hommaa.