Mikä olo tänään?
Kolottaako?
Vastaukset 9
- EräsJ
Huomenta:)
Kunhan saan tuon berocca-juoman kitusiini niin kyllä tästä päivä lähtee:)
Sinne sun tänne sinkoilua ehkä tänään hommissa. - Rumanimimerkki
Hyi helveti mikä nimimerkki.
Älä käytä tota jos olet NAINEN!- hohohohhhoijaa
Kaikki kömpelön ja teennäisen oloiset ovat trollausta. Ethän menetä omia hermojasi trollin eväiksi.
hohohohhhoijaa kirjoitti:
Kaikki kömpelön ja teennäisen oloiset ovat trollausta. Ethän menetä omia hermojasi trollin eväiksi.
Aloittaja on mitä ilmeisin trolli - Timo -trolli,
joka on rekisteröinyt vanhan nimimerkkini itselleen,
ja esiintyy nyt minuna.
Mies siis huijailee, ja esiintyy naisena.
Ehkei hän myöskään koe todella olevansa MIEHUULLINEN mies,
koska käyttää itsestään määritelmää "EiMies" (?)
- Eitaidaolla
Sulla kaikki ihan reilassa.
Ensinnäkään EN KIRJOITA SLANGIA kommentteihini. Toisekseen en juuri käytä hymiöitä kirjoituksissani.
Eikä minulla ole sen puoleen nutturaa, harmaita hiuksia kuin kävelykeppiäkään, vaikka käytinkin joskus nimimerkkiä
Ei_mies.
Eräs Timo Vuosaaresta sen sijaan saattaa käyttää HYMIÖITÄ nettikeskusteluissaan.
Olisit nyt ollut vähän omaperäisempi,
etkä ottanut minun vanhaa nimimerkkiäni käyttöösi.
Oletko joku KIUSAAJA, koskapa olet ottanut vanhan nimimerkkini käyttöösi?
- Lemmenkipeeukkeli
Olen juossut lääkäriltä toiselle, mutta apua ei ole tullut. Joka paikkaa kolottaa, nukuttua kyllä saan kunnolla.
Lääkäri tokas vaan et oon rakastunut :) Ensinnäkään en edelleenkään TEE ALOITUKSIA TÄLLE PALSTALLE. En myöskään juuri käytä sanaa "kolottaa".
Eikä minulla ole sen puoleen nutturaa, harmaita hiuksia kuin kävelykeppiäkään, vaikka käytinkin joskus nimimerkkiä
Ei_mies.
Eräs Timo Vuosaaresta sen sijaan saattaa käyttää "kolottaa" -sanaa nettikeskusteluissaan.
Olisit nyt ollut vähän omaperäisempi,
etkä ottanut minun vanhaa nimimerkkiäni käyttöösi.
Oletko joku KIUSAAJA, koskapa olet ottanut vanhan nimimerkkini käyttöösi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011613
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä391165Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk23930Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita164771Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13740Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja200695- 46679
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13657Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39588- 33580
