Maanantai Aamu

Hyvää alkavaa viikkoa naiselle! :)
7316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eikö ikävä sullakaan helpota?

Äänestä
  • Kiitos, kyllä on helpottanut Timo-niminen mummeli.

    Olisit nyt ollut vähän omaperäisempi,
    etkä ottanut minun vanhaa nimimerkkiäni käyttöösi.

    Oletko joku KIUSAAJA, koskapa olet ottanut vanhan nimimerkkini käyttöösi?

    Äänestä

Hyvää alkavaa viikkoa yhdelle miehelle.

Äänestä

Hauskoja hetkiä viikon varrelle kaikkien naisten kanssa sulle, varattujen ja vapaiden !

Äänestä

seikkailurikasta viikkoa ;).
Olkoon onni myötä, ja tuokoon hyvää mieltä ;).

Äänestä

Mukavaa maanantai -iltaa sinulle:)))

Äänestä
  • Kuin myöskin maanantai-iltaa sinulle nainen :)
    Ja Kiitos ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


täältä kirjoitti:

Hyvää alkavaa viikkoa naiselle! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu