Täytyy vaan kylmästi

Unohtaa sinut. Ei tässä muu auta.
4477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"Kun mä kynttilöin sun makuuhuoneen
Nii sä kiersit koko kaupungin vuoteet
Kun mä vein sun takkia narikkaa
Aloit jo ittees toiselle parittaa
Piti ottaa parit vaa
Mut nyt haluun et mun filmi katkee
Ja unohan miten meil menee
Filmi katkee
Etten ees pysty kävelee
Filmi katkee
Ja mietin nyt jo et taas huomenna mä ratkeen
Niin et mun filmi katkee"

Äänestä
  • Kaunis kappale. 😊 Tuttua settiä, vaan turhaa ja menneitä. AINA meneillään sama juoni elämässäni jossa koskaan ei hän. 😐

    Äänestä

Juu, toinen taistelutoveri.

Äänestä

Anna palaa. Maailmassa on paljon muutakin kuin saavuttamattoman mielikuvitushahmon tavoittelu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MappiÖöö kirjoitti:

Unohtaa sinut. Ei tässä muu auta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu