tässä on sulle sisko iltapala

https://www.youtube.com/watch?v=EjU7XW5zpRc

t.kuuntelet ton kaikella kurillas,ehkä et kuuntele. no sit sä olitkin vain tommonen aijjaa nössöhän minä olinkin, pössöhän olenkin, höpinää pöpinää hihhakika-tyyppi-pokemon-pikachu-yliälykkyysnero. en aio perustella missään millonkaan, paikkaansa pitäviä huomioitani, en ole ylioppilas. ole rauhassa, Jeesus Kristus on Kuningas. rauhallista illanjatkoa.:)
5203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Aloittaja ei todellakaan ole mikään ylioppilas. Takanaan hänellä on ammattikoulututkinto ja on omasta mielestään Suomen paras kirjoittaja. Sen hän voisi todistaa sillä meriitillä, että säikäytti kauppakoulun opettajansa uhkaavalla psykopaattisella sähköpostilla jonka jälkeen opettaja suhtautui tähän pelonsekaisella kunnioituksella. Mitään meriittejä hänen leuhkimastaan logiikastakaan ei ole, sillä noin superlooginen otus kuin hän väittää olisi jo nyt Suomen shakkimestari tai vähintään hyvä matemaatikko. Hänen kaikki älyllinen toiminta keskittyy naisystäviensä (friedzonessa) itsetunnon lyttäämiseen ja neitimäisen kornin huumorin viljelyyn, joita kaikkien hänen ystäviensä on toistettava kuin papukaijat, jotta pysyisivät hänen ylhäisyyden suosiossa.

Äänestä

Hellou BluBlu
Kiitos hiukka hiukkoi......
Mut älä enää ikinä laita sitä karmeeta torvea....
Hyi Hyi....
Sä oot saanut uuden kiihkeen ihailijan.....
Kuumat huulet....
ISKE KIIN....sehän syö sunt....mä en osaa...
Ai sä pelaat ookko hyvä....
En mää kaikista miehistä tykkää...
Oon valikoiva....sydämen täytyy sanoo bum bum...❤💓
Tänää ottaa vaan kaik aivoon....johtuu siit pienestä kankusesta......joskus suruja....😐
Oo rauhaas BluBlu sininen T dödö

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


enolesuniltapalalambada kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=EjU7XW5zpRc

t.kuuntelet ton kaikella kurillas,ehkä et kuuntele. no sit sä olitkin vain tommonen aijjaa nössöhän minä olinkin, pössöhän olenkin, höpinää pöpinää hihhakika-tyyppi-pokemon-pikachu-yliälykkyysnero. en aio perustella missään millonkaan, paikkaansa pitäviä huomioitani, en ole ylioppilas. ole rauhassa, Jeesus Kristus on Kuningas. rauhallista illanjatkoa.:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu