jossa kerta kirjotat mist me halutaan niin kirjota jostai julkkiksesta jotai kivaa..;)esim. karita,janina,pamela,n.kidman jne..joku tämmönen ois iha superia!
MISS HOT,LUE TÄÄ!!
pete
6757
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
OK, jos tämä on toiveesi. Valitsen vaikka...pamela andersonin. Teen stoorin pamelan ja fanin lyhyestä, mutta kuumasta tapaamisesta. Ehdotuksia paikasta? Lisäisitkö muutamia yksityiskohtia? Saat stoorin luettavaksesi tänne sivuille viikon sisällä!
vois olla joku fani-tapaaminen..pamelahan ei oo tunnetusti kiltti tyttö,joten jotain sinnepäin..;)muuten,noi 2 on kyselly jotai serkku-juttuu,mustaki se ois varmasti hauska tarinas jos kirjottaisit..
Pamela houkuttelee fanin kotiinsa.. Vie makuuhuoneeseen.. Käsiraudat fanin ranteisiin, fani sängynpäähän kiinni ja alistus voi alkaa!
Miltä vaikuttaa, voisitko jatkaa? ;-)
Tuosta tarina kehiin, täällä ainakin on kiinnostusta.
on kivaa...jätkät lukee kotona näitä stooreja ja wänkkää....hankkikaa joku harrastus. Vaikka hiihto olis hyvä, niin voisitte suksia v:ttuun
Ja mitenkähän sinä olet tänne eksynyt? :-))