ONko kokemäellä halla,vai mihin katosivat karviaisen raakileet, mikä eläin niitäsyö???
KARVIAISEN RAAKILEET KATOSIVAT
8
420
Vastaukset
- isojormanen
Varmaan johtuu Tsernobylin jutuista kun sieltä falskaa vieläkin sitä ydinsäteilyä. Kysyppä lisää Kyttälän säteiluturvakeskuksesta. Saat sieltä enemmän infoa.
- TerskaEsa
Strutsi on ainakin kovasti karviaisten perään,ja pelikaani.
- eivitutasitten
Pottujauhotehtaalta pääsi karkuun perunakuoriaisia ja ne söi kaikki karviaiset. Voit hakea korvausta paikallisen Melan toimistosta tai apteekista mieliharmituslääkkeitä.
- ihmettelenkö
SAIRASTA, VASTATKAA KUNNOLLA TAI OLKAA sittten vastaamatta.
- Voihyvääpäivää
vastauksista näkee millaista porukkaa on Kokemäelle jäänyt....järkevät jos teitä vielä on, paetkaa tekin kun vielä voitte
- kljd
vastaukset kertovat vain suomi24-palstaa käyttävistä, ei tästä porukasta voi paljoa odottaa
- Lusikallaon
kljd kirjoitti:
vastaukset kertovat vain suomi24-palstaa käyttävistä, ei tästä porukasta voi paljoa odottaa
annettu heille,,ei voi kauhalla vaatia. ei alottajaltakaan.
- ilmnkarviaisia
No ny ne karviaiset onkin siellä puskissa. Sori vaan taisin katsella niitä vanhoista ruusu pensaista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367- 161