Toyota on paras

halutuin ja kdehditiun merkki ja provot kiuketttelee surkiedessa itkee ja nyhkyttää.
5150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä on näin. Kaikki rikkaat ja tärkeät ihmiset ajavat Toyotalla ja omistavat niitä ihan kokoelmiksi asti. Toinen ryhmä meillä ja maailmalla on urheilijat ja räppärit jotka suorastaa tuhlaavat kaikki rahansa ostaakseen mahdollisimman monta ja parasta Toyotaa. Mm Zlatan Ibrahimovic hankki juuri uuden Toyotan ja sitä oli juttua jokaisessa iltapäivälehdessä, taisi olla liki 900 hevosvoimainen Toyotan urheilutyki.

Äänestä

Bottaskin ajaa Porschella, ymmärtää autoista Teroja enemmän.

Äänestä
  • Kuka on Tero Bottas?

    Äänestä

Olen kuullut, että Teemu Selänne on hankkinut uuden Corollan. Kimi Räikkönen kuulemma suositteli.

Äänestä

Kyllä jokaisen suri unelma on aasilainen halpis joka ei kulje mihinkään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


totus-kunnian kirjoitti:

halutuin ja kdehditiun merkki ja provot kiuketttelee surkiedessa itkee ja nyhkyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu