Onko niin, että jos seksin

jää partnerin viereen makaamaan ja halailemaan, silloin välittää. Jos taas menee syömään tai röökille, ei välitä?
4213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei aina noinkaan. Voi jäädä viereen makaamaan/halimaan vaikkei välittäisikään, ihan vain siksi että haluaa läheisyyttä joltakulta.
Ja itse ainakin olen joskus mennyt syömään tai röökille seksin jälkeen vaikka olen välittänyt, ihan vaan siksi kun on ollut nälkä tai nikotiinin puutos.

Äänestä
  • Erittäin hyvä vastaus :) toivottavasti aapee luki tämän.

    Äänestä

Lähinnä eniten kertoo aamut ja sen jälkeiset keskustelut eikä oikein sekään. Ehkä pahinta on jos änkeää syliin nukkumaan

Äänestä
  • Onhan se hirveetä jos änkee syliin. Valmis nu..imaan, mut jos syliin tulee, niin hyi sopimatonta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jälkeen kirjoitti:

jää partnerin viereen makaamaan ja halailemaan, silloin välittää. Jos taas menee syömään tai röökille, ei välitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu