Oltiin eilen kattomassa missejä Oscarissa ja törmäsin siellä Saija Ketolaan. Se kun halus kiertää missien mukana nää paikkakunnat loppuun kohusta huolimatta. No, juteltiin siinä sitten illan aikana ja hauskaa oli. Päädyttiin sitten hotellihuoneeseen jatkoille ja kaikki varmaan tietää mitä siellä tapahtuu. Kyllä on muuten upea nainen tää Saija. Siis muutenkin kuin kuvissa.;)
Tapasin eilen Saija Ketolan
Andrew
71085
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tapasit Marco Bjurströmin, olit vaan niin humalassa että et muista. Kyllä sitä pyllyreikää nyt kihelmöi.
kateellisten panettelua. Mutta pyydän, älä paneskele yleisellä paikalla. Voi tulla Marcon lisäksi pamppua myös poliisilta.;)
Ilta-Sanomat 2.2.05:
"Kilpailija numero 10, Saija Ketola, joutui sunnuntai-iltana jättämään kiertueen kesken, kun selvisi, että hän on esiintynyt useiden pornolehtien alastonkuvissa."
Tanja Karpela oli eilen mun luona ja tehtiin kaikkee kivaa mut sitte heräsin ja laskin kissat pihalle...
ja minä tapasin Arja Saijonmaan täällä Stokholmissa.siis tänään..
ketäs sä keeekee TAPASI,KUOLEMAN TAI PIKKUPOJAN.. TAI MANALAN..
heh,ja he....wä