Perävenettä

Tötterströmm

Terve kaikki, voiko perävenettä vetää? Mitenpäin sitä vedetään? Mihin sitä vedetään? Välittääkö joku jos vetää kunnolla?

4

166

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vastailija

      Perävenettä voi vetää tai työntää riippuen siitä mihin päin kuljetaan. Sitä vedetään oikeinpäin. Sitä vedetään sinne minne itsekin on menossa. Ei välitä.

    • Voit vetää. Mieluummin takaapäin. Tapinreikä on takana. Peräveneen veto ei ole sanktioitu kunhan et vedä sitä julkisesti. Mutta johan sinä veteletkin.

      • Tötterströmm

        Kiitos, helpotti. Hankin heti oman ja alan vetelemään oikein kunnolla. Hankin myös vahvistetun kumiköyden vetelyä tukemaan.


    • Se lienee parasta. Toisen omaa, edes perävenettä, ei saa noin vain mennä vetelemään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      649
      1424
    2. 114
      1383
    3. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      198
      929
    4. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      327
      875
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      231
      819
    6. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      58
      723
    7. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      233
      687
    8. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      175
      671
    9. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      88
      630
    10. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      21
      601
    Aihe