Minusta on ihana syödä sitä houkuttelevasti niin että juustot tirskuu ja lentää sen sisältä pitkin suunpieliäni. Haluaisitko mies tulla katsomaan kun ahmin sitä suuhuni antaumuksella?
Laitoin juustolenkin uuniin.
KokeiltaiskoAidollakin
7135
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
kun grillaa juustokabanossia ja puraisee siitä päästä ja valkoiset töhnät purskahtavat huulille ja suupielille. Sitten kielellä hitaasti maistelet sitä makua.
Se olis niin siistiä. :)
Joo toi on totta mut se on rasvasta yöks. Pidetäänkö polttarit tänään?
Haluut tunkee jonkun miehen elimen kuumaan uuniin? Ihanan hellää meininkiä.
Tykkään purskauttaa juustot vaan ulos. : )
Sianliha ei ole terveellistä. Sika ei hikoile. Sian hiki ja muut kuona aineet on sen lihassa. Kuten voi haistaa ja maistaa.
vesi, koneellisesti eroteltu siipikarjan- ja viljaporsaanliha, perunatärkkelys, naudanliha, kamara, silava, siipikarjanrasva, naudan sidekudosproteiini, broilerinliha, jodioitu suola, stabilointiaine E 450, sokeri, dekstroosi, mausteet (mm. valkopippuri, korianteri, muskottipähkinä, paprika), hapettumisenestoaine E 301, maltodekstriini, aromit, säilöntäaine natriumnitriitti. Sian-, naudan- ja broilerinlihan alkuperämaa Suomi