Pidäppä hyvä loppuelämä.
Älä muistele pahalla.
Älä muistele pahalla.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Ja ihan kaikille. Elämä on liian lyhyt murheille ja lähellä oleville myrkyttäville ihmisille.
Juu, menneet on menneitä asioita.
Iloitaan vaan siitä mitä nyt on:)
Vielä pitää toivottaa hyvää loppuelämää. Itse en toista enää samaa asiaa, uskon että aikuinen ihminen ymmärtää jo.
Ja toivottavasti ei ikinä nähdä :D !
Oisko 2200 lähellä osumaa ? ;)
En muistele ollenkaan, joku taso pitää olla. Olet saastaa. Ei tarvitse perään huudella ja roikkua.
Pitääkö tänne väkisin tulla kirjoittamaan tuollaista schaissea..
Muutenkin typerää toivotella tuollaisia.
Parempi olla hiljaa ja olla näkemättä kuin alentua tuollaiseen.
Lihapulla :D
Ja miks edes muistelisin ollenkaan?
jos katkenneesa suhteessa toivottaa jätetylle hyvää loppuelämää on aika moukka
Sairasta sanoisin.
Tätä en ollutkaan lukenut aiemmin.
😀😅😂
Oho en huomannut , nielaisu :|
Hmm.
tällainen jouluntoivotus, menee toteen.
ei mitään täydellistä, eikä aivan täyttä piiskaa.......
rauhallista joulua, turvallista
ei mitään lisäää......
https://www.youtube.com/watch?v=U73MZJKaXBM
Golgata on seuraava e-tappi kalenterissa.
Heinäkuussa 17 en kaivannut yhtään ketään. Enkä palstaillut yhtään
Mutta kivaa loppuelämää aloittajallekin, jos näitä vielä luet.
Miksihän joku näitä nostelee?
Jaa-a ?
sivusta
Kyllä on muisteltu pahalla ja moneen kertaan.
Kerro huolesi?
Ei kun muistelen hyvällä. Sain hyvän opetuksen siellä paikassa ollessani, tiedän etten kelpaa mihinkään tai kellekään, se tuli lopullisesti selväksi. Ja ett se jätkä puhui vain paskaa, olis muuten helvetin hyvä poliitikkona, kun paskan puhuminen käy ihan luonnostaan ja osaa poseeratakin, aina jalat tietyssä asennossa ihan kuin olis käynyt mallikoulua nuorempana miehenä. Asiakkaatkin sai luulemaan ett arvostaa ja pitää heistä...taukohuoneessa haukkui vanhuksia ja puhui ett pitäis heitä varten soppatykki laittaa, kun ei hienommat einekset kelvannut ja oikeasti kiroili sitä ett vanhuksille piti aina näyttää missä leivät jne.. on. Mun mielestä kyseisen tyypin pitäis mennä muualle kauppiaaksi jos noin kovasti inhoaa asiakaskuntaansa, ett haukkuu jatkuvasti heitä takahuoneessa.
Lutka ei pääse vaiheistaan.
Kyllä jonain päivänä pääset
Mitä suotta valehdella ku tänne voi purkaa pahaa oloaan, nää tekstit häipyy jonku ajan päästä bittiavaruuteen muutenkin ja ketä jonku vieraan jutut kiinnostaa, ei ketään
Lahna
Toiveesi on toteutunut. Kiitos siitä, rakastan jälleen elää 💞🥂
Kippis tunne uskomaton!
Linda Lampenius vaatteet päällä :D
Nyt otan happea kiitos palaan kohta ;)
-syndrooma-
Vakitrollimies on saanut siipeensä ja nyt tulee tykitystä. Ihan Joulun takia toivon, että tukehtuu pahuutensa. Tuon jälkeen rauha palaisi maahan ja ihmisillä olisi jälleen hyvä tahto.