Olen 29 vuotias kaljuuntuva mies ja nyt parisen kuukautta käyttänyt revivogen hoitonestettä. Vielä ei voi sanoa mitään aineen tehosta koska aikaa kulunut niin vähän. Haluaisinkin nyt kuulla käyttäjien kokemuksia onko kyseisestä valmisteesta ollut apua perinnöllisen hiustenlähdön pysäyttämisessä /hidastamisessa tai jopa uusien hiusten kasvattamaisessa? Vai onko kyseessä pelkkä humpuukituote mitä vähän mielessäni olen pelännyt? Olisi mukavaa kuulla ihmisten kokemuksia kyseisestä aineesta.
Kokemuksia Revivogenin hoitonesteestä?
2
216
Vastaukset
- Ctyyla
Käytin itse aikoinaan noin vuoden, yhdessä finan ja evonia hair boosterin kanssa. Ja kohta ollut vuoden käyttämättä revivogeniä mutta kovan hinnan ja pahanhajun takia lopetin sen käytön. Mutta se hyöty oli varmaasti aika minimaalinen.
- drftgyhujk
Kerran koitin, en kokeillut toiste. Oli niin tahmainen ja pahanhajuinen ja uskokin loppui. Menin pian sen jälkeen hiustensiirtoon. Tulos ei ole aivan peittävä yhden siirtokerran jälkeen mutta minulle riittävä. Revivogenissa jos olisin pysynyt en usko että hiustenlähtö olisi pysähtynyt. Silloin aikoinaan luin noista DHT blockereista ja muistelen että finasteridi suun kautta on ainoa tehokas konsti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1197626Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857285- 955334
- 524875
- 2434393
- 444365
Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee494356Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san284038- 593173
- 482616