Meillä on viikko 7 Levillä varattuna 4 2 hengen huoneistossa. Ikävä kyllä pääsemmekin lähtemään vasta myöhemmin keväällä. Huoneisto on tasokas ja sisältää kaikki nyk.aik palvelut.
Alakerrassa tupakeittiö, sauna, pesuhuone, pukuhuone, wc, eteinen ja terassi - yhteensä 40 m2. Yläkerrassa on erillinen makuuhuone, wc sekä parvi - yhteensä 20 m2.
Matkaa rinteisiin n.2,8km ja levikeskukseen pari kilsaa.
Varustus:
Keittiössä on astiasto 8 hengelle, sähköuuni, mikroaaltouuni, jääkaappi, kahvin- ja vedenkeitin sekä leivänpaahdin. Lisäksi varustukseen kuuluu televisio (kaapeli), videot, cd-kasettisoitin, pyykkikone, kuivauskaappi, silitysvälineet ja hiustenkuivaaja. Huoneistoissa on myös keskuspölynimuri ja huippuimuri sekä lämmityspistoke autoille.
Varastorakennuksessa on puuvaja, suksien voitelutila sekä jokaiselle huoneistolle omat lukolliset varastotilat.
Huomioitavaa: Tupakointi on kielletty sisätiloissa, samoin lemmikkien pito.
Hinta 450€
Yhteyden otto: Hakke 0400774739
Viikko 7 Levillä
Hakke
0
265
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1095143
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.2642120- 911736
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401200Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.3411187Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051110- 501109
Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en1521101- 1111059
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os85994