kelpaanko ilman tissejä?

Täytän tammikuussa 13 ja minulla ei ole rintoja. (isot sellaset) en tarkoita että minulta puuttuisi kokonaan vaan kelpaanko tälläisena jollekin pojalle? olen 160cm. ja blondit olkapäille ylettyvät hiukset. Normi kokoo??? ja olen musiikkiluokalla. Tykkään myös paljon eläimistä.

6

672

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • niinsevainon

      Oot vasta 13 ja rintasi todennäköisesti kasvavat vielä ellet ole sitten muilla murrosiän "osa-alueilla" kehittynyt loppuun asti näinkin ajoissa. Ja vaikka jäisitkin pienirintaiseksi, se ei haittaa. Aina löytyy joku joka pitää sinusta juuri laisenasi.

    • Minulle ainakin kelpaa.
      Ja rintasi luultavasti kasvavat vielä.

    • Mikset kelpaisi? Vauvoille ja vauvanmielisille ne tissit on. ; )

    • Tissivihaaja11v

      Mä en haluaisi tällaisia tissejä. On kyllä vasta kokoa 70AA mutta kavereilla ei ole ollenkaan. Ei edes vuoden vanhemmilla. Häpeän rintojani. Ne eivät vain sovi minulle.

    • Vähäylipainoinen

      Missä päin asut ja haittaaks kun itte täytän 13 marraskuussa. Ainii onko snäppii??

    • Pienet rinnat on hyvät. Muista painovoima.
      Soitatko jotain?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      224
      6459
    2. Haluaisitko enemmän ?

      Haluaisitko enemmän kuin ystävyyden ? M-N
      Ikävä
      171
      1735
    3. Vihjeitä kaivatusta

      Mitkä numerot liittyy sun kaivattuun? Osa puhelinnumeroa, kengännumero tai vaikka asuinpaikan koordinaatit (😊)
      Ikävä
      66
      1527
    4. Rakas mussukka

      anna joku merkki itsestäsi. Pyydän.
      Ikävä
      70
      1084
    5. Niin pettynyt

      Olen suhun ja siihen ettet koskaan kohdannut reilusti
      Ikävä
      105
      1010
    6. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      947
    7. Lieksa missä syy?

      Kun viranhaltijat irtisanoutuu tehtävistä? Museonjohtaja irtisanoutunut. Sivistysjohtaja lähtökuopissa ja Lieksan Kiinte
      Lieksa
      125
      882
    8. Martina Jeopardyssa

      Telkusta tulee mainos ohjelmasta, missä vilahtaa Martina. Ai vitsi odotan sitä jaksoa, missä Martina on. Pääsee taas näy
      Kotimaiset julkkisjuorut
      203
      873
    9. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      100
      826
    10. En olisi uskonut et

      Suhun tutustuminen toisi elämään näin synkän varjon. Surullista kun luulee löytävänsä rakkautta ja saa vain pahaa.
      Ikävä
      66
      799
    Aihe