Mikä näistä väsyttää mua, olen iahn poikki jo päivällä klo:13.00, haluaisin van nukkua. Abilify nostettiin 20mg se menee aamulla ja 1500 deprakine illalla 50mg lamictal jota nostetaan nyt 9.8 75mg.Mutta miksi mä oon näin väsynyt? eikö noista mikään pirtistä mua?
apua apua apua
kaksisuuntaa
2
259
Vastaukset
- fenetre
Ability tuolla varsin korkealla annoksella on mielestäni aika hyvä ehdokas väsymykselle. Se vaikuttaa estävästi esimerkiksi dopamiini- ja histamiini-H1-reseptoreihin, jotka voivat aiheuttaa väsymystä. Vastaava annos aiheutti myös minulle vakavia väsymyksen oireita, nukuin esimerkiksi 15 tuntia yössä ja olin siitä huolimatta väsynyt.
Jätä pois noi ja pyydä litoa jos et oo kokeillu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2323017Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1972646Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1121263Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411218- 721126
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait3001121Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211015Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8883