Laavu.org ??

Kaikkeakaikille

Meillä on mökillä jokirannassa oma laavu . Nyt on alkanut pyörimään matkailuautoa ym. mökkimme pihassa etsimässä tuota laavua. Joku valopää on keksinyt laittaa laavumme laavu.orgiin.

Mitenkähän tuon karttamerkinnän saisi poistettua netistä?? Olen pari kertaa lähettänyt mailia siihen sivuilla mainittuun osoitteeseen, mutta ei vaikutusta.

Mikähän porukka tuota sivustoa ylläpitää?

5

1214

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • otan_osaaaa

      Taitaa olla niitä paskasivustoja, joita on kiva perustaa ja vielä hauskempaa on, kun unohdetaan luomus ja irtisanoudutaan kaikesta vastuusta. Melko vastenmielinen sivusto suoraan sanottuna. Olisikohan syytä kysyä kommenttia asiassa suoraan poliisilta.

    • Anonyymi

      Minulla on vastaavia kokemuksia kyseisestä sivustosta. Olen useampaan otteeseen laittanut ystävällisen palautteen ja toivonut merkinnän poistamista, mutta en ole saanut mitään vastausta.

      Olisin itsekin kiinnostunut saamaan lisätietoja ylläpitäjästä.

    • Anonyymi

      Sama juttu täällä. Juuri äsken pistin sinne laavu.orggiin viestiä, ja pyysin poistamaan laavuni listalta.. Ellei mitän tapahdu kahden viikon sisällä, niin otan poliisiin yhteyttä, ja kyselen sieltä apuja.. Vituttaa kun noi saatanan karavaanarit lyö ne perkeleen kylmälaukut parkkiin laavulle, ja hengailee siellä, ja polttaa vielä mun polttopuutkin vielä päällikaupaksi.. PERKELE.
      Joku vitun kusipää laittanut laavun koordinaatit sinne orggiin ilman lupaa...

      • Anonyymi

        Laita kyltti tuloreitille että kyseessä on ykstyinen laavu ja piha, ja että se on laittomasti laavusivustolla, pyydät ystävällisesti poistumaan.


    • Anonyymi

      Ja täälläkin sama juttu.

      Täytyisi nyt varmaan meidän kaikkien ottaa poliiisiin yhteys. Oliko joku jo poliisiin yhteydessä, mitä ne sanoi?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      45
      5851
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      48
      5346
    3. Onko kaipaamallasi

      Naisella silikonit 🤔
      Ikävä
      48
      3718
    4. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      14
      3675
    5. Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?

      Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise
      Vimpeli
      96
      3346
    6. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      31
      3126
    7. Oletko nyt

      Onnellinen mies naisesi kanssa?
      Ikävä
      59
      2884
    8. Rakastatko?

      Ala kertomaan se ja heti
      Ikävä
      57
      2740
    9. Mikä haluat olla kaivatullesi?

      1. Kaveri 2. Ystävä 3. Panokaveri 4.puoliso 5 jokin muu
      Ikävä
      53
      2400
    10. Kosiako meinasit?

      Voi sua rakas ❤️
      Ikävä
      38
      1854
    Aihe