sinulta yks J-mies
https://www.youtube.com/watch?v=GbS_vG7qHe8
ja miksi? Onko elämässäsi kuitenkin kaikki ok?, vai onko elämä kolhinut?
Tulin vaan kysymään
8
357
Vastaukset
- kohtaontäysikuu
Meneppäs kultaseni nukkumaan :)
Kyllä menen, en vielä, mutta kohta, ja samoin sinulle kultaseni ;).
Hyvä että varoitit täysikuusta,,, yritän hillitä sitä kuun ulvomista ;o),,,- pikkuhiljaaelokuussa
Voitas me vaikka ulvoa yhdessäkin.
- EnJaksaKuunnella
Biisiäsi. Joo on, miten sinua on kolhittu? :D
- OnkoTottaEttä
Olet harvoin tällä palstalla?
- OnTietenkin
Ei täällä ole yleensä kuin susiruma (arvatenkin) Tamperelainen vedettäjä. Olin täällä enemmän syksyllä 2011.
Miksi sinua kiinnostaa minun elämäkolhut?
Se kenelle tämä aloitukseni on, tietää kyllä, ja toisille se saa jäädä arvoitukseksi.
Tuliko selväksi?, sillä en viitsi vääntää rautalangasta, enkä lähettää sinulle alkuperäistä kirjoitusta kolmen kappaleena käsinkirjoitettuna.OnTietenkin kirjoitti:
Ei täällä ole yleensä kuin susiruma (arvatenkin) Tamperelainen vedettäjä. Olin täällä enemmän syksyllä 2011.
Tarkoititko olla minun roolissa? En ole tuona 2011 vuonna edes tiennyt tämmösen palstan olemassa oloa, joten ei kosketa minua!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1532530- 1572321
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee551983Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1181927"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591374Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1931242Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää761036Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa198956Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.328944Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24694