On nimittäin valvontakamerassa kolme tummaihoista...
Mamut ja perämoottoribisnes
lklklkölkölk
15671
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ne keräävät erilaista tavaraa konttiin ja kun saavat sen täyteen, lähettävät Afrikkaan. Tunnen monta, jotka tekevät sitä ja on heille hyvä bisnes. Sosiaaliavustuksella elävät täällä ja tekevät tätä bisnestä. Kontitkin on meriliikenteestä hylättyjä ja nekin on kovaa kauppatavaraa Afrikassa. Halvalla saa sen Suomesta.
Olen antanut heille paljon kodinkoneita ja muuta, hyvin kelpaa.
Olette rasisteja minulla on ollut monia afrikkalaisia miehiä jotka eivät ole olleet varkaita vaan ihania helliä ymmärtäväisiä meitä yli 50 v ylittäneitä ylipainoisia naisia kohtaan.
Tuo ei kerro mitään. Mene pitemmälle niin huomaat. Jos panetat itsesi ja jonkin verran keskustelet niin et tiedä totuutta. Tunnen työni kautta mitä he ovat. Jokin harva henkilö saattaa olla parempi, mutta se kuka sieltä luikkii pois muille maille on melkein poikkeuksetta luikuri ja hyväksi käyttäjä, paremman hakija, maansa petturi mikä ei muista välitä kun itsellä vain olisi hyvä elää ja on valmis mihin vain vilunkiin. Lipeviä puhumaan ja selittämään kyllä. Yli viiskymppiset naiset on hyviä uhreja kun niitä ulkomaalaisia saa helposti kuka tahansa, mutta kauniimman sopivan kun löytää niin menevät. Yksi jätti Suomalaisen kauniin vaimon ja kaksi lasta ja lähti Helsinkiin "opiskelemaan" . Sinne jäi ja nainen otti uuden maahanmuuttajan ja tekeekö vielä senkin kanssa lapsia? Ne on niin hyviä, huh.
Yli viiskymppisellä ei ole enää vaaraa jäädä raskaaksi ainakaan että voi hyvin panettaa itseään.
Miksi kaikki Suomalaiset naiset joilla ulkomaalainen mies näyttää ihan taistelu norsulta tai siideri valaalta.Hmm 50v taistelu norsun käsipuolessa ripa kinttuinen ananas tukkainen 20v lähi-idän sotilas karkuri hahaaa voiko irvokasta näkyä enään olla.
Hehahahahhhhaa.
Hyvä provo tältä "ylipainoiselta yli viiskymppiseltä", mutta siinä on totuuden siemen kyllä. Näitäkin riittää.
Ei pidä paikkaansa tuo väite, menkääs katsomaan laajakoskentielle liikennettä perjantai iltana, kun hoikka ja kaunis suomityttö hakee mamua viikonlopun viettoon, autoja liikkuu enemmänkin, ja kaikissa kuljettajana suomityttö, paluu kuljetus on sunnuntai iltana, yhtä kova autoliikenne silloinkin.
Oletko laajakosken entinen asiakas.
Älä ole katkera vaikka et suomitytölle kelpaakkaan, ja toisekseen nämä autoilevat tyttölapset ei ole noita mitä sinä nimimerkissäsi mainitset.
Kyllä minulla vaimo on ja ihan suomalainenkin vielä,mutta kerrotko miksi sitten autoilevat tyttölapset pyytävät rahaa palveluksistaan.
HUORAAMINEN TUMMILLE ON SUOMALAISTEN VOSUJEN VERISSÄ 70 LUVULLA HUORASIVAT SATAMASSA ULKOMAISISSA LAIVOISSA JOSKUS KOKO KOULU LUOKKA TYTTÖJÄ NYKYISIÄ ROUVIA OLI PESÄÄ ANTAMASSA SATAMASSA VIINA PALKALLA.
Niin, sinähän sen tiedät kun olet se maksava asiakas.
Mitä sit köyhä katos rahalla saa nuorta 18v kireetä pesää ja poski hoitoo häh.