Taas pitkästä aikaa. Älä huoli, olen jo mennyt eteenpäin.
Näinköhän sut tänään nainen?
eteenpäinkulkija
10412
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Pahin mitä voi sanoa on että on piilotellu palstoilla ja heitellyt itse kapuloita itsensä ja kaivattunsa tulevan suhteen rattaiden väliin ja sitten menee eteenpäin
No ei meillä kyllä mitään tulevaa suhdetta ole. Kunhan itsekseni höpisen. Ei kai siitä mitään haittaa ole. Jos joku tämän haluaa omia, otan osaa.
Aika monta naista on olemassa.
Missä näit?
Olis reilua kertoo jos ei mitään koskaan halua, et kenestä kyse ees jotenkin
Eihän voi menettää mitää ...mitä ei ole ollutkaan.....
Omahyväinen mies...👁👁🙇
Jokainen päivä jolloin ei vilaustakaan siitä kaljupää idiootista on ilon päivä.
Miksi haluat lyödä jo lyötyä? Nautitko siitä?
Kyllä se minä olen joka lyötiin. Eteenpäin silloin jatkoin haaveista irti jättäen. Tietäisipä vain miten suuret oli pelot ja tunteet häntä kohtaan silloin aikanaan. En tiedä pelkäisinkö vieläkin. Tunteeni tunnustin, mutten silti uskaltanut kohdata kunnolla.
Poltin sillat ja huutelin vastarannalta. Niin siinä kävi. Hieman kyllä kaduttaa, mutten tiedä onko enää mitään korjattavissa.
Suuri ilo jättää tämä paikkakunta taakse.toiv.se tapahtuu pian.ihanaa..