Hyvää huomenta naiselle!
Pihalla näyttää koleelta.
Tiistai Aamu
12
265
Vastaukset
Niinpä näyttää!
- hyväksi-käytetty-olo
Ja mua ylipäätään ärsyttää, että hän houkutteli minut tänne kirjoittelemaan ja tekemään itsestäni säälittävän.
- täältä
Itse et antanut muuta mahdollisutta!
Sikäli mikäli olet koh.hen.
En minäkään täällä mielelläni ole, koskaan ei tiedä kuka kirjoittaja on. - Sullesinne
täältä kirjoitti:
Itse et antanut muuta mahdollisutta!
Sikäli mikäli olet koh.hen.
En minäkään täällä mielelläni ole, koskaan ei tiedä kuka kirjoittaja on.Hyvänmielen aamua, sehän sulla varmaan on niinkun mullakin.??
- Tunnetustihan
täältä kirjoitti:
Itse et antanut muuta mahdollisutta!
Sikäli mikäli olet koh.hen.
En minäkään täällä mielelläni ole, koskaan ei tiedä kuka kirjoittaja on.Hyökkäys on paras puolustus, oli syytä tai ei. Kyllä ne asiat halutessaan voi setviä oikeankin ihmisen kanssa eikä noin.
- täältä
Sullesinne kirjoitti:
Hyvänmielen aamua, sehän sulla varmaan on niinkun mullakin.??
Kyllä hyvän aamun toivotus! :)
- Eitäällävaan
Aurinko paistaa ja sen nousu usvan keskeltä oli hieno.
- täältä
Kyllä se siltä usvan läpi sätillään maan kamaran kohtaa. :)
- Huomentahuomentaa
Piti ikävä puolelle laittaa http://keskustelu.suomi24.fi/t/14951614/hyvaa-huomenta#comment-90736618
- ZzzzzzzZzzz_
Hyvää huomenta mies :)
Unihiekkaa vielä silmissä..
ehkä jatkan unia.. - Samoin
Täältä. usvaista on, ei sada, mutta ei paistakkaan. Uhassaan kuitenkin jopa rankkaakin vesisadetta,
mutta onhan kuitenkin kesä ;). - koleissatunnelmissa
Hyvää aamupäivää. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353