KP on paskin sairaala

Lehdessäkin oli juttua tuosta surkeasta sairaalasta. Sen hyvä maine ei perustu mihinkään. Muutenhan paikassa ei vikaa, mutta hoitajat on hulluja.
3135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko omakohtaista kokemusta?🤸‍♀️

Äänestä

hoitajatkin kp-alueelta ja kaikki siellä alueella on tunnetusti hulluja ja sehän on hyvä, että ne kaikki ovat siellä samassa paikassa hullut keskenään, hoitajat ja hoidettavat.

Äänestä
  • Voin kyllä kuvitella mikä on meno:)
    Kerran yksi hoitaja alkoi tyrkyttää itseään olisi kihloihin pitäny mennä:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kauhujensairaala kirjoitti:

Lehdessäkin oli juttua tuosta surkeasta sairaalasta. Sen hyvä maine ei perustu mihinkään. Muutenhan paikassa ei vikaa, mutta hoitajat on hulluja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu