Tänne toivotaan viriiliä ja jäntevää lihaa minkä ainoastaan minä miestenmies pystyn kesyttämään...=) Tulkaa pian, odottavan aika on pitkä
Valkealan ABS
tumpelo..87
24363
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
mammanpoika kirjoita omalla nimelläsi tai nyrkkini laulaa!!=)
Tumpelon nyrkissä onkin vakiovarusteena suu :)
http://www.craveonline.com/assets/uploads/2013/09/Best-Episode-Ever-15-South-Park.jpg
Tosin miespuolinen meikkaus erona.
sinut viriili ja jäntevän lyö untenmaille lihava ja iso 130kg iso mies.
Mitä valkealan ABS:llä tehdään ja missä sellainen on? Nimestä päätellen jotain jarruremppaa, kenties varaosia ABS- jarruihin???
Siellä opastan mielelläni miestenvälisiin suhteisiin eikä niissä jarrua ole..=)
Minulla ja pillulla hyvä suhde. Minä työnnyn sinne todella usein!!=) sekös nyhveröitä ketuttaa...
olet aika pieni jos pilluun mahdut työntymään.
oletko semmoinen kahdella pikkujalalla kävelevä pippeli jolla on kumipuku päällä?
Pataa tulee
voivoi uiui kynsi katkes ei voi mennä ikinä töihin yhyy byhyyy
mitäs mammanpoika sekoilee?? munaa työnnetään pilluun uimaan miehen lailla!!=) mamman pojat tyytyy vieressä katsomaan runkkaamaaan...=)
Täällä tumputtelen ja odottelen herraseuraa minne pääsen uimaan miehen lailla..=)
Herrasmiehenä jätän lahjan lahjan naisille lähtiessäni...eli siemenet pilluun!!=)
Viikonloppuna järjestän oman priden tänne valkealan absille. Saa muutkin singahtaa ulos kaapista!!=)
mammanpoikayrittää vietellä minusta homoa...ei onnistu!! olen täyttä hetero energiaa...=)
Mutta kun olen jo semmoinen mammanpoika ja naista en edes mullista saa. Pakko vetelehtiä täällä valkealan absilla ja odottaa että saa tuurilla sitä isoa ja suonikasta suun täydeltä
Naista tulee pyytämättä mullista!! nössöt vieressä kateellisena katselee kun minä tosimies saan pillua!!=)
Tänään vetelen miehen kuin miehen kuivaksi valkealan absilla..=)
Yhä odottelen uroita tulevan valkealan absille että päästään tositoimiin..=)
Apskilla lyödään mamman pojilta naamataulu uuteen uskoon ja siitä sitten jatketaan pillu jahtiin!!=) saisi mullissa olla tiukempaa vähemmän löystyvää pillua...=)
Körryyttelin mopohondalla taas valkealan absille, mutta noita kesytettäviä könsikkäitä ei vielä näy. Suonikkaan ja jäntevän jahti on nyt päällä ja minä miestenmies osaan kesyttää ne..=)
pillut kesytän ja sisään menen voimalla!!=)
Kun totta puhun, niin aunuksen kesytän voimalla..=) Muuten imaisen ukon kuin ukon kuivaksi..=)
kade mamman poika kaakattaa... Minä tosi ukko saan aina naista!! =)
Laatu paistia tiskiltä nami ruokaa upea mesta!! =) myyjöt voisi antaa numeronsa tosi miehen taskuun... =)