Kattos pornoa

Jotain grandpa teen anal juttuja.
3162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikäpäs siinä, kun sulla on sellaisia mieltymyksiä.

Äänestä
  • Timo Tapio,
    honaa mua.
    Ethän enää kaipaa kälyäsi, Tuija Kaarinaa.
    Nuoruuden rakastasi Tuula Hannelea, joka on yhä yhtiökumppanisi
    tai alivuokralaistasi Sari Susannaa Metsärinteeltä?

    Olen niin rakastunut sinuun, oma huoripukkini...
    ....<3 <3 nainen toteaa

    Äänestä

Minä kunnioitan pappoja koska menetin oman rakkaan paapan liian nuorena. Hän oli sotaveteraani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aaaahhpappoja kirjoitti:

Jotain grandpa teen anal juttuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu