Paljastui totuus sitten tästäkin "suomalaisesta", oneksi meillä on olemassa vielä faktat tarkastava media olemassa.
http://mvlehti.net/2017/08/11/suomalainen-hussein-maher-loukkaantui-vakavasti-putoamisessa-pattayalla-video/
Pattayalla pudonnut "suomalaismies"
6
1178
Vastaukset
- TietoaTaasPukkaa
Nehän on Maijan kamuja nää suomalaiset purku- ja rakennus, sekä kiinteistösijoittajat.
- karkkilanjäbä
No nythän 2010 mokasi jälleen... Ainakin minun mielestäni. Tyyppi kertoo tekevänsä miljoonatilejä helposti? nykyisellä firmallaan ja ylläpitää hyväntekeväisyyttä harjoittavaa voittoa tavoittelematonta yhdistystä, minkä kautta omistaa osuuden palvelutalosta, jonka toiminnanjohtajana ja talkkarina toimii hänen hyvä kaverinsa??
Tyyppi 2010, kertoo asuvansa Pattayalla ja kadehtii, jos joku omistaa moottoripyörän ja kertoo siitä HÄNEN MATKAILUPALSTALLA? Joten RAHAA tyypillä varmaan tosiaankin on, ja paljon??
Vapaa aikansa ( eli 24h/vrk) tämä 2010 kuluttaa jokseenkin seuraavasti: 4h unta. 16h netin Thaimaa aiheisilla matkailupalstoilla kehumassa itseään ja tulojaan ja kadehtien ja riidellen muiden kanssa....... KAIKKEIN PARAS OLI TÄMÄN KETJUN ALOITUKSESSA?? Tämä valtavan omaisuuden pokerissa ja firmoillansa tehnyt puupää lukee totuutensa MV-Lehden uutisista??
Mainittakoon vielä kielitaidottomalle 2010:ll. että Hussein Maher on Suomen kansalainen, jos hänellä on Suomen kansalaisuus. Eikö? Tuo nimi luki jo Pattayan uutisissakin, mutta ne ovat Englannin kielisiä, joten niitä et varmasti paljon mulkoile, kun et niistä mitään ymmärrä.- nosittenjoo
ai nyt lerppa on karkkilan jäbä ja kaikki muut on kakstuhatkymppejä ja nyt se kakstuhattakymppi on sitten vallannut sun päivystysajat ja lerpan velat muuttuu saataviksi jälleen kerran ja lerppa ei olekaan lerppa vaan yksisarvinen jorn donner. asia kunnossa lerppa.
- krooninenmielialahäiriö
Sun velat ei muutu saataviks koskaan. Sä tiedät et karkkilan jäbä on lerppa, koska jos avaus ei ole sun oma kirjoittama sadoilla eri nimimerkeilläsi, niin silloin se on lerpan kirjoittama. Vaihtoehtoja ei ole paljon, palstalla touhuaa aktiivisena joka päivä aamusta iltaa korkeintaan 3 työtöntä " rikasta miestä" 2010 ja lerppa kolmannesta en tiedä, mutta käy täällä kuitenkin joku nostattamassa noiden kahden sairasta minäkuvaa itsestään.
- Anonyymi
Minun ensimmäinen työnantaja Suomessa ja niin tyhmä kuolema... 😭 Tuntuu epätodellista...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minun ensimmäinen työnantaja Suomessa ja niin tyhmä kuolema... 😭 Tuntuu epätodellista...
Dementiaa sairastava lerppa on taas kaivellut muistiaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017433
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?805018- 794849
- 1324258
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan103048- 522679
- 402576
- 482229
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102211Suudeltiin unessa viime yönä
Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit211840