Mielekkäästi irti ahdistuksesta...

Hei. Onko joku lukenut kyseisen kirjan ja olisiko myydä sitä minulle? Mistään ei saa enää kyseistä kirjaa...
175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kirjastosta voi löytyä. Vilkaisin niin ainakin oman kunnan kirjastosta löytyy.

Ja kirjaston kirjan voit periaatteessa ostaa kun sanot hukanneesi sen ja joudut korvaamaan. Tosin kallis tapa ostaa kirja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jey kirjoitti:

Hei. Onko joku lukenut kyseisen kirjan ja olisiko myydä sitä minulle? Mistään ei saa enää kyseistä kirjaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu