Jes

Toi autasormikramppaa oli tosi "uskomattoman"
kekseliäs kaveri. Tosi veitikka , varmaan aina
pilke silmäkulmassa.
2221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

liikettä teki sen toisen käden sormi perseessään.
Niin - kaikkihan me jo tunnemme hänet: Goldfinger
alias Rähmäkäpälä Ähläm

Äänestä

Pilke on halonhakkuussa syntyvä pitkänomainen,
terävä puusäle. Kun se on silmäkulmassa, oikeassa
kulmassa ja tarpeeksi syvällä, tästä seuraa
eräänlainen lobotomia. Seurauksista olemme
saaneet nyt nauttia täällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vai mitä kirjoitti:

Toi autasormikramppaa oli tosi "uskomattoman"
kekseliäs kaveri. Tosi veitikka , varmaan aina
pilke silmäkulmassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu