Parin viikon takaisessa lehdessä oli juttua Iin puskassa kissan amumisella uhkaillusta tyypistä epäily että olis myös sarjapedofiiliasta tuomittu.
http://keskustelu.mvlehti.net/index.php?topic=38888.0 linkin mukaan näyttäs pitävän paikkansa.
Ei puskan yp. naiset uskalla poistaa ryhmästä varsinkaan kun aseella uhkailee -vaikkakin kissoja.
Onhan puskassa myös näitä manioita "metsästäjiä" hihi, mutta eipä ole heistäkään apua kun niiiin pelottaa tämä kissapyssysankari ja ovat niin vouhkaantuneita rakki-ihmisiä ja kissanvihaajia!
Nythän kuitenkin naisyypeet on heittämässä puskan hommat pois, joka onkin aivan oikein kun ei siitä heillä mitään tule. Toivottavasti tilalle tulee reilu ja rehti ote eikä mitään helevetin mielistelypuska.
Onko Iin puskassa sarjapedofiili?
12
765
Vastaukset
- pitääköollahuolissaan
Eikös tuollaisen tyypin uhkailut kuuluisi jo poliisiasiaksi kun Iiläisten puskaradiossa, joka on suljettu ryhmä, on alaikäisiä lapsosia!
- viranoma
On aivan käsittämätöntä tämä Iin puskan suvakki-ypeiden toiminta. Varjella tuollaista tyyppiä puskassa jonka tekoset ei sitten tule kenellekään yllätyksena. Iissäkin toimii toimii vaikka minkäläista limsajuomien vastustamisyhdistä ja lapsiasiainajajaa mutta kukaan ei korvaansa lotkauta ennenkuin joku lapsi taas hoitoa SARJAPEDOFIILiltä.
Laitetaan Foban tutkintaan tälläinen puska ja sen yp:t - karhusaarenkeisari
se on siiä haminoilla. Iiiiiläiset kommukat p......n.
- TaunoAronPresley
Hullu-Maukka lähekkö pois tältä palstalta. Tämäki mennee saitti pilalle tuommosen häirikön takia. Wiljami-28 on esim. kokonaan häipynyt täältä sinunlaistesi takia. Vai oisko lemmenlomalla jossain lampolassa?
- lampaidenystävä
Onkohan Iin avohoidon potilailla loppunut kesälomat vai mitä, kun on tämmöstä sekavaa aloitusta ja kommenttia??
On aivan selvästi , jotkut lääkkeet jääneet ottamatta?
Tai onhan sekin mahdollista, että alaikäiset kirjoitus,- ja lukutaidottomat ovat saanet internetyhteyden käyttöönsä....?
Hankala tilanne.
Ja Tauno Elviksen brotherille tiedoksi; Satakarissa on vielä lampaita.
Itse olin siellä vasta ja hauskaa oli! - lastensuojelu2
Islanni hallitus erosi pedofiilien takia, täällä senkun joitain hulluja puskassa varjellaan.
HOI lastensuojeluviranomaiset! Uteliaat ja mistään tietämättömät voivat laittaa tänne yhteystietonsa...jos on pokkaa..
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 244982
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu333573Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543464Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu203360Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1232960Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod282700Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint172379Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1182373MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142195Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S331784