Parin viikon takaisessa lehdessä oli juttua Iin puskassa kissan amumisella uhkaillusta tyypistä epäily että olis myös sarjapedofiiliasta tuomittu.
http://keskustelu.mvlehti.net/index.php?topic=38888.0 linkin mukaan näyttäs pitävän paikkansa.
Ei puskan yp. naiset uskalla poistaa ryhmästä varsinkaan kun aseella uhkailee -vaikkakin kissoja.
Onhan puskassa myös näitä manioita "metsästäjiä" hihi, mutta eipä ole heistäkään apua kun niiiin pelottaa tämä kissapyssysankari ja ovat niin vouhkaantuneita rakki-ihmisiä ja kissanvihaajia!
Nythän kuitenkin naisyypeet on heittämässä puskan hommat pois, joka onkin aivan oikein kun ei siitä heillä mitään tule. Toivottavasti tilalle tulee reilu ja rehti ote eikä mitään helevetin mielistelypuska.
Onko Iin puskassa sarjapedofiili?
12
794
Vastaukset
- pitääköollahuolissaan
Eikös tuollaisen tyypin uhkailut kuuluisi jo poliisiasiaksi kun Iiläisten puskaradiossa, joka on suljettu ryhmä, on alaikäisiä lapsosia!
- viranoma
On aivan käsittämätöntä tämä Iin puskan suvakki-ypeiden toiminta. Varjella tuollaista tyyppiä puskassa jonka tekoset ei sitten tule kenellekään yllätyksena. Iissäkin toimii toimii vaikka minkäläista limsajuomien vastustamisyhdistä ja lapsiasiainajajaa mutta kukaan ei korvaansa lotkauta ennenkuin joku lapsi taas hoitoa SARJAPEDOFIILiltä.
Laitetaan Foban tutkintaan tälläinen puska ja sen yp:t - karhusaarenkeisari
se on siiä haminoilla. Iiiiiläiset kommukat p......n.
- TaunoAronPresley
Hullu-Maukka lähekkö pois tältä palstalta. Tämäki mennee saitti pilalle tuommosen häirikön takia. Wiljami-28 on esim. kokonaan häipynyt täältä sinunlaistesi takia. Vai oisko lemmenlomalla jossain lampolassa?
- lampaidenystävä
Onkohan Iin avohoidon potilailla loppunut kesälomat vai mitä, kun on tämmöstä sekavaa aloitusta ja kommenttia??
On aivan selvästi , jotkut lääkkeet jääneet ottamatta?
Tai onhan sekin mahdollista, että alaikäiset kirjoitus,- ja lukutaidottomat ovat saanet internetyhteyden käyttöönsä....?
Hankala tilanne.
Ja Tauno Elviksen brotherille tiedoksi; Satakarissa on vielä lampaita.
Itse olin siellä vasta ja hauskaa oli! - lastensuojelu2
Islanni hallitus erosi pedofiilien takia, täällä senkun joitain hulluja puskassa varjellaan.
HOI lastensuojeluviranomaiset! Uteliaat ja mistään tietämättömät voivat laittaa tänne yhteystietonsa...jos on pokkaa..
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää382181Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642032Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363881670Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031641Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821092Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75915
- 27899