On kuulema Kajaanissa jossain. Mutta hyvin on piilossa kun ei löydy.
Maksaako ne kunnollista talletuskorkoa?
Maksaako ne kunnollista talletuskorkoa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Biorexin talossa. Ottavat itse yhteyttä jos ajattelevat että sulla olis ylimääräistä fyffeä. Kahvit tarjoavat. Aina ei ole mennyt Alexandrialla kuin Strömsössä (=googlaa)
Hesarissa ollut paljon juttua ko. pankkiiriliikkeestä; Täysin toistaitoisia sijoitusneuvoja, ykistyisten sijoittajien tappiot jopa satojatuhansia euroja.
osaa kai tuota jokainen itse sijoittaa jos ylmääräistä
hakusanat riskitön jotain.. luulisin et jotain obligaatio rahastoa alkaa pukata, varma pieni tuotto
sinne vaa jättää ja unohtaa, nostaa ku tarvii
ei tarvi provikoita suu maiskuttaen lutkuttaville konsulteille neuvojille
nää tee muuta ku hakee nuo rahastot ja antaa LASKUJA sulle.. :)
sit nää rahastot ilmeisesti jonku viitejutun perusteella heittää provikat tuolle jantterille
sama ku klikkaat jotain mainosta mistä menee nettilehden artikkeliin
jos tallennat sen kirjanmerkiksi, ota linkki uudelleen nettilehden omalta sivulta ensin, näin tuo mainostajalaatikko ei saa provikkaa
Kakkukahvit oli saaliina, ja jäi pieni mielenkiinto sijoittaa.
Jos yhtään korkoa tarjoavatten niin sinne vaan. Muut pankit tarjoo vain nollakorkoa. Haistakoot pitkät
Aikoinaan tais juuri tämän kyseisen puljun edustaja hujoppi kusettaa mukaan. Tunti piti kuunnella sen horinoita ja piirteli numeroita ja käppyröitä fläppitaululle. Aivan täyttä soopaa ja sumutusta. Missään vaiheessa ei tullut mitään selvyyttä tuotoista tms. Todella epämääräistä paskaa koko touhu. Ainut tarkoitus on saada rahat ihmisiltä ja maksatella kaikenmaailman maksuja heidän "sijoittelutoiminnastaa".
osuuspankisa saman laista kusetusta pomoista lähtien,ei kelpaa kun venäläinen väärennetty kolhoosi euro jolla tehty rahanpesuu kiinteistöihin..